Sveikiname lengvosios atletikos mergaičių komandą, mokyklų žaidynių Kauno miesto lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose iškovojusią I-ąją vietą. Gegužės 28 d. merginos atstovaus Kauno miestui respublikinėse varžybose Šiauliuose. Viktorija Nalivaiko 4A kl. (Šuolis į aukštį) Ūla Ptakauskaitė 1A kl. (60 metrų bėgimas) Miglė Mickevičiūtė 1D kl. (60 metrų bėgimas) Viltė Kazakevičiūtė …Skaityti daugiau …
![]()






