Karta be priklausomybių

Gegužės 8 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakultete vyko moksleivių forumas „Karta be priklausomybių”. Jame dalyvavo ir apie raminamųjų vaistų vartojimo bei prevencijos, narkotinių medžiagų problematiką ir prevenciją įžvalgomis dalinosi gausus gimnazijos moksleivių būrys:

III klasės gimnazistės: Gabrielė Briedytė, Deimantė Puskunigytė, Karolina Tamošiūnaitė. Mokytoja Jolanta Martinionienė.

I klasės gimnazistės: Dorotėja Markevičiūtė, Justina Iščišinaitė bei II klasės gimnazistai: Gabrielė Tuomaitė, Arnas Mališauskas. Mokytoja Loreta Kalvinskienė.

Moksleivių forumas – tai galimybė prisidėti prie sveikesnės visuomenės kūrimo ir išsakyti savo nuomonę, susijusią su psichoaktyvių medžiagų problematika.

Loading