„IFtorina‘26“

2026 m. sausio 31-ąją Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultete vyko respublikinė 10–12 klasių moksleivių matematikos ir informatikos viktorina „IFtorina‘26“. Moksleiviai iš visos Lietuvos, pasinėrę į ateities technologijų pasaulį, turėjo ne tik pasivaržyti, bet ir meistriškai pademonstruoti turimas žinias.  Sveikiname mūsų gimnazijos abiturientus: Gabiją Samaitę, Džiugą Vaitelį, Igną Kriaučiūną, Agnę Stankevičiūtę, Danielių …Skaityti daugiau …

Loading

Sveikiname!

Sveikiname Smiltę Simonavičiūtę, IC klasės gimnazistę, šį savaitgalį dalyvavusią Lietuvos jaunių čempionate ir iškovojusią III-ąją vietą 60 m barjeriniame bėgime.

Loading