Tarptautinė mokinių ir mokytojų konferencija

Rugsėjo 12d. 4B klasės mokinė Gabija Grilauskaitė dalyvavo ir skaitė pranešimą Tarptautinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje. Gabija sėkmingai pasirodė konferencijoje, pelnė konferencijos organizatorių ir jos dalyvių simpatijas, įteiktos padėkos ir prizai.

Loading

Mokslo festivalio inžinerinės dirbtuvės KTU slėnyje

Penktadienį, rugsėjo 12 dieną, dvyliktokai dalyvavo Mokslo festivalio renginyje – Kauno Technologijos universiteto edukacijoje „Inžinerinės dirbtuvės“. Jie susipažino su litavimu ir jo pagrindais, dažniausiai naudojamais elektronikos komponentais ir jų veikimo principais. Dirbtuvių metu jie sukūrė „Šviesoforą“. Dovydas Bielinskas, VDU Informatikos fakulteto studentas  

Loading

Rugsėjo 1-osios šventė gimnazijoje

Rugsėjo 1-ąją mūsų gimnazijoje pasitikome kitaip – su gyva tinklalaide! Mokslo metų pradžią paskelbė gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas, taip pat gimnazistus sveikino Vytauto Didžiojo universiteto rektorius Juozas Augutis. Šventės vedėjai kalbino gimnazistus ir mokytojus bei pristatė neformalias veiklas, vykstančias mūsų gimnazijoje. Po iškilmingos šventės gimnazijos administracija ir gimnazistų atstovai dalyvavo VDU …Skaityti daugiau …

Loading