Šių metų birželio 4–6 dienomis gimnazijos IIEGH bei ICGH klasių mokiniai dalyvavo turiningoje edukacinėje kelionėje į Vokietiją. Išvykos tikslas – susipažinti su Berlyno istorija bei kultūra. Moksleiviai aplankė garsų Berlyno zoologijos sodą, gilino žinias prie Berlyno sienos, tyrinėjo Aleksandro aikštę (Alexanderplatz), bei žygiavo Unter den Linden gatve. Pakeliui aplankė „Volkswagen“ …Skaityti daugiau …
![]()







